Lokalita

     Lokalita se stavebními pozemky, určenými k prodeji je umístěna v jižní části obce Horoušany a skládá se z 12 parcel pro solitérní domy a 12 parcel včetně typových domů s plochou střechou. Výměry parcel pro solitérní domy začínají na 769 m² a největší pozemek má výměru 1 181 m². Nabízené pozemky plynule navazují na původní zástavbu a odpadá tak pocit uměle vytvořeného satelitního městečka. Vjezd je možný ze dvou ulic a to buď směrem od Horoušánek a nebo ze směru od Tlustovousů.
Z obce se lze automobilem poměrně rychle dostat do hlavního města Prahy po D11, nebo do Úval, kde je kompletní občanská vybavenost. V obci jsou 2 zastávky autobusových linek a rybník. Z blízkých Úval se lze do Prahy dostat také vlakem, přímo na Masarykovo nádraží. Nedaleko je celkem známá rekreační lokalita „Klánovický les“.

 

 

     V celé lokalitě je veřejné osvětlení, jsou kompletně dokončeny všechny komunikace a také chodníky. Ke každému pozemku jsou přivedeny kompletní inženýrské sítě, konkrétně se jedná o rozvody vody, elektřiny, splaškové a dešťové kanalizace. Pozemky jsou tedy ihned připraveny pro zahájení výstavby rodinných domů. Dokumentace k sítím je k dispozici na vyžádání pro vážné zájemce.

 

Prodáváte pozemek v Horoušanech?
Chcete zde mít jeho prezentaci?
Kontaktujte nás